Методичне об'єднання 1

Усі  засідання методичних об’єднань проводяться згідно з планом роботи. На засіданнях обговорюються  відкриті уроки та виховні заходи, діляться   своїм досвідом  роботи, виступають  з доповідями, вносять  пропозиції щодо поліпшення навчального та виховного процесу. Робота методичних об’єднань спрямовуються   на удосконалення методичної підготовки, фахової майстерності вчителя, удосконалення  методики проведення уроку.

Протягом навчального року у школі проводяться  методичні тижні.

У 2014-2015 н.р.    були проведені  методичні тижні:

• І семестр з з 17.11.2014р. по 21.11.2014р  на тему: «Організація навчального процесу за рахунок сучасного науково-методич забезпечення системи компетентністно зорієнтованого навчання»

• ІІ семестр  з 23.02.2015р. по 27.02.2015р. на тему: «Підвищення рівня якості шкільного навчання в аспекті вимог компетентністно зорієнтованої освіти ».