Участь в конкурсах та олімпіадах

Актуальним напрямом роботи школи залишається пошук, розвиток і підтримка обдарованої учнівської молоді. Основоположним принципом роботи школи є диференціація та індивідуалізація навчання.

Дієвими засобами формування мотивації до навчання, підвищення пізнавальної активності є олімпіади, турніри, конкурси. Учні школи постійно є учасниками    ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін. Результативність участі в олімпіадах.

Залучення учнів до конкурсів та олімпіад – це лише один із варіантів підвищити мотивацію учнів до навчання. Посилена позакласна робота – це один із факторів, які впливають на зацікавленість учнів предметом та сприяють підвищенню результативності навчання.

Учні школи є активними учасниками та переможцями різноманітних міських та обласних конкурсів .

Рік

Міський рівень

Кількість      призерів

2013-

«Знай і люби свій край»

5

Прикрасимо головну ялинку міста

6

Зимові фантазії

Технічне моделювання до Дня Валентина

3

«Воскресни, писанко!»

Фотолюбителів „Моя Україна”

«Знай і люби свій край»

4

Технічне моделювання до Дня Валентина

2

Новорічна композиція «Новорічна композиція»

1

Конкурс фотографій до дня міста «Одна мить із життя рідного міста»

3

Конкурс творчих робіт до Дня міста «Старенький Хуст!Я твою сивину вплету в свою зелено крилу мрію…»

1

Конкурс лідерів учнівського самоврядування «Я-лідер»

Фотоконкурс «Моя Україно!»

1

«Захисники України:історія та сьогодення»

2

«Малюнок, вірш, лист до мами»

«Здай кров заради життя"

«Воскресни, писанко!»

6

«Наш пошук і творчість – тобі , Україно!»

1

Учні школи є постійними учасниками та призерами різноманітних фестивалів та конкурсів , організованих культурними товариствами угорської національної меншини на Закарпатті, про що свідчать отримані дипломи та грамоти:

- Feltisza (зустріч  угорців, що проживають  у  Марамороші                                  ( Виноградівщина, Хустщина, Рахівщина);

- Bethlen – nap( День  на честь угорського графа Бетлена), що організовується щорічно у місті Хуст;

- Arany Ősz (міжнародний конкурс, зустріч хорових виконавців та танцювальних народних колективів).

Великим досягненням учнів нашої школи є участь у конкурсі ,,Спадщина.

Я мрію по-угорськи” , який організувало  угорське товариство( місто Покш, Угорщина). За створену відеороботу  учні  були  нагороджені  грандом           ( керівник-Сабов Г.Л., відеорежисер – Ороньош Домініка) .